Potřebujete přepravit zásilku nebo náklad v rámci České republiky? Individuálně Vám doporučíme a zajistíme vhodnou formu přepravy. Nechte vnitrostátní přepravu na nás.

V rámci vnitrostátní přepravy si poradíme s paletovými zásilkami, kamiónovou dopravou, přepravou sypkých materiálů i se zajištěním transportu nadrozměrných nákladů a nebezpečných nákladů včetně ADR. Máme certifikát pro převoz komodit, například krmiv.

Samozřejmostí je pojištění pro případ odpovědnosti za škodu, které má uzavřena naše společnost i naši zaměstnanci odpovědní za přepravu.

V oboru spedice a vnitrostátní přepravy fungujeme již více než 20 let a na kvalitu našich služeb se můžete spolehnout. Díky tomu jsou nám naši klienti věrní a naše spolupráce je dlouhodobá. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům.

Jsme solidní partner

Spolupracujeme pouze se spolehlivými řidiči s letitou praxí v oboru. Smluvní dopravce si navíc prověřujeme interními audity. Máme širokou paletu vozidel různých velikostí – od dodávek po velkoobjemové kamiony. Naše vozidla sledujeme pomocí satelitního GPS a díky tomu mají naši dispečeři přehled o časech nakládky, jízdy i vykládky.

Díky tomu všemu dokážeme garantovat kvalitu a časy námi realizovaných vnitrostátních přeprav, můžeme provozovat přepravu JUST-IN-TIME a také Vás kdykoliv informovat o pozici zásilky.

Všem jednotlivým přepravám, každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a s maximální pozorností. To platí o vnitrostátní i mezinárodní přepravě.

VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVU NECHTE NA NÁS

Obraťte se na nás. Zajistíme Vám vnitrostátní přepravu od dodávek až po velkoobjemové kamiony. Převezeme téměř cokoliv od jedné palety až po nadrozměrné stroje. Jediné, co nepřevezeme, jste Vy. Jsme spolehlivý partner s tradicí více než 20 let.
Vaše jméno
Firma
Telefon
E-mail
S čím Vám můžeme pomoci?
Upřesněte poptávku nebo dotaz