Zkušenosti a tradice

Naše služby v oboru spedice, logistiky a přepravy jsou za více než 20 let naší praxe jako vybroušený diamant. Dobře Vám poradíme, vše spolehlivě zajistíme a dohlédneme na hladký průběh.

Variabilní druhy přepravy

Zajistíme přepravu od jednotlivých paletových zásilek až po nadrozměrné stroje. Jak rádi říkáme: „Převezeme vše kromě Vás“. Disponujeme vozovým parkem od dodávek až po velkoobjemové kamiony. Umíme také přepravit sypký materiál, nebezpečný materiál (včetně ADR) nebo komodity, na které máme potřebné certifikáty.

Dorozumíme se

Plynule hovoříme anglicky, francouzsky a česky, a proto bez problémů zajistíme veškerou komunikaci v mezinárodní přepravě. Navíc Vám můžeme poskytnout také právní asistenci doma i v zahraničí.

Pečlivost a maximální nasazení

Přepravě se věnujeme s maximálním nasazením a pozorností. Pečlivě a důkladně kontrolujeme časy nakládek a vykládek, příjezdy i odjezdy od a k zákazníkům, ať jde o jakoukoliv denní či noční dobu.

Dokonalý přehled

Nejen díky naší pečlivosti ale také díky sledování přeprav pomocí satelitního systému GPS máme dokonalý přehled o aktuálním stavu a poloze přepravovaného nákladu. Můžeme tak garantovat časy vykládky a nakládky a nabízet dodávky JUST-IN-TIME.

Pojištění a garance

Jako firma jsme samozřejmě pojištěni pro případ odpovědnosti za způsobenou škodu. Stejně tak jsou pojištěni také všichni naši zaměstnanci. Smluvní dopravce prověřujeme interním auditem a jsou vždy také řádně pojištěni. Kromě toho jsme schopni Vám garantovat časy nakládek a vykládek a samozřejmě 100% kvalitu našich služeb.

Individuální řešení

Ke každému zákazníkovi i každé zakázce přistupujeme individuálně. Doporučíme pro danou situaci to nejlepší a nejefektivnější řešení, ať už jde o přepravu nebo jiné logistické služby. Individuálně řešíme také smluvní dokumentaci, ceny a platební podmínky.

POZNEJTE SE S NÁMI OSOBNĚ

Na osobní schůzce spolu probereme, jak Vám pomůžeme v oblasti přepravy a logistiky. Rádi Vám odpovíme na další otázky a také Vám vysvětlíme všechny výhody spolupráce s námi.
Vaše jméno
Firma
Telefon
E-mail
S čím Vám můžeme pomoci?
Upřesněte poptávku nebo dotaz