Za více než 20 let naší praxe v oboru spedice, logistiky a přepravy už dobře víme, na jaké otázky se potenciální klienti spedičních firem nejčastěji ptají. Tady jsou konkrétní nejčastější otázky a naše odpovědi na ně.

Co přesně děláte?

Naší hlavní činností je zprostředkování kamionové přepravy v rámci České republiky a celé Evropy. Umíme převézt zboží od jedné palety až po nadrozměrné stroje. Dokážeme převézt téměř jakoukoliv zásilku. Navíc zajistíme zákazníkovi i celní služby a právní poradenství v oblasti dopravy nebo třeba skladovací prostory. Prostě naši zákazníci se nemusí o nic starat. V oblasti logistických služeb poskytujeme kompletní servis za výborné ceny.

Do jakých zemí přepravujete zboží?

Pro české a zahraniční klienty zajistíme přepravu ze zemí Evropské unie a do zemí Evropské unie. Jezdíme také mimo Evropskou unii, konkrétně například do Norska, Švýcarska, Srbska, Černé Hory nebo na Ukrajinu. Samozřejmostí je vnitrostátní přeprava v rámci celé České republiky.

Jaké další služby spojené s přepravou mi můžete poskytnout?

Zařídíme za Vás veškeré celní formality týkající se importu i exportu. Pokud potřebujete uskladnit zboží, nabízíme Vám kryté skladovací prostory. Spolupracujeme s právníkem a dokážeme Vám tak poskytnout kompletní právní poradenství v oblasti dopravy. Zajistíme Vám i právní asistenci v zahraničí. Přepravu Vám zařídíme bez starostí a se vším všudy od A do Z.

Jaké mi poskytujete garance? Máte pojištění?

Garance i pojištění je pro nás vizitkou profesionality a samozřejmost. Zákazníkům poskytujeme garance v podobě fixního termínu nakládky a vykládky. Dále máme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou námi i našimi zaměstnanci. Smluvní dopravci jsou detailně prověřeni a jsou samozřejmě také pojištěni. Můžete být zcela bez obav a svěřit přepravu do našich rukou.

Jaké máte ceny a platební podmínky?

Ceny a platební podmínky nastavujeme s každým zákazníkem individuálně. Cenu ovlivňuje charakter zakázky. Platební podmínky nastavujeme podle toho, zda jde o vnitrostátní nebo mezinárodní přepravu a jaké si zákazník přeje další služby. Splatnost se pohybuje ve lhůtách 30 – 60 dnů.

Proč bych měl využít vás jako logistického zprostředkovatele?

Čerpáme z našich více než 20 let zkušeností v oblasti přepravy. Perfektně se orientujeme v problematice logistiky a díky tomu našim zákazníkům poskytujeme služby, které zajistí bezpečnou přepravu z místa na místo. Zákazníkům šetříme čas, peníze, nervy a také je chráníme před riziky, které jsou spojené s přepravou.

Mluvíme plynně anglicky, francouzsky a česky. Spolupracujeme s ověřenými zahraničními dopravci. Máme k dispozici zkušeného právníka. Naši zákazníci tak mají záruku hladkého průběhu přepravy a ušetří si tak mnoho starostí.

Můžete mi poskytnout reference od zákazníků?

Ano, samozřejmě. Jsme pyšní na to, že naši zákazníci s námi spolupracují dlouhodobě a jsou nám věrní.

Protože dodržujeme diskrétnost a chráníme se také před konkurencí, nezveřejňujeme reference našich zákazníků na našich internetových stránkách. S radostí Vám je však poskytneme při osobním jednání. Ozvěte se nám na telefon 602 545 620 (jednatelka Jana Zedníčková) nebo pomocí kontaktního formuláře dole na této stránce a přesvědčíme Vás o našich kvalitách.

V čem jste lepší než konkurence? Proč bych si měl vybrat zrovna vás?

Přepravě a každému zákazníkovi se věnujeme s maximálním nasazením a pozorností. Pečlivě a důkladně kontrolujeme časy nakládek a vykládek, příjezdy i odjezdy od a k zákazníkům, ať jde o jakoukoliv denní či noční dobu.

Jsme firma s dlouhou a dobrou historií a naše pověst je pro nás vším. Proto o naše zákazníky pečujeme na 100%. Naše důkladnost se nám vždy vrátila v podobě dlouhodobé spolupráce se stávajícími zákazníky a pozitivních ohlasů na naše služby, které přivedly zákazníky nové.

Převezeme téměř vše a vždy se snažíme najít to nejlepší a nejefektivnější řešení pro naše zákazníky. Přizpůsobujeme se situaci a to naši zákazníci oceňují. Do naší práce dáváme skutečně vše. Zjistěte všechny důvody Proč zvolit nás.

POZNEJTE SE S NÁMI OSOBNĚ

Na osobní schůzce spolu probereme, jak Vám pomůžeme v oblasti přepravy a logistiky. Rádi Vám odpovíme na další otázky a také Vás seznámíme s našimi referencemi.
Vaše jméno
Firma
Telefon
E-mail
S čím Vám můžeme pomoci?
Upřesněte poptávku nebo dotaz